İlişkilere Dair Koreli Ünlüler Tarafından Verilmiş 8 Tavsiye

Bu yazımızda Koreli Ünlüler tarafından verilmiş ilişkilere dair en iyi ve bir o kadar da eğlenceli tavsiyeler ile karşınızdayız ^^


1- Tatlı davranışların işe yaramadığında, ailesini kazanmaya çalış.

T-ARA‘dan Eunjung katıldığı bir programda, sevgilisinin ailesine karşı çok iyi ve kibar davranmaya çalıştığını, her önemli günde onlara hediye gönderdiğinden bahsetmişti. İlişkileri sona erdikten sonra bile hala onun ailesiyle güzel bir iletişimde kaldıklarını söylemişti.

2-Eğer beni tamamlayacak O kişiyi bulmuşsam,ona mücevherler veririm.

EXO’dan Lay:

‘Hayatımın geri kalanını tamamlayacağım partnerimi bulduğumda, İnan karşı hisleri göstermek için mücevherler bence en iyi yoldur.’

3-‘Bir saat geç mi kaldın?’ Benimle bir saat daha fazla geçirmek zorundasın.

Monsta X’ den Kihyun:

Eğer sevgilisi buluşmaya 1 saat geç gelirse, sevgilisine kendisiyle 1 saat daha fazladan zaman geçirmek zorunda olduğunu söylermiş. 😅 O kesinle aşırı tepki göstermiyor^^

4-Onun kendisinin de yapabileceği işlerine yardım et.

Kang Daniel oldukça zarif ve kibar. Sevgilisi ayakkabısını giyerken, parmakları ile sevgilisi için ayakkabı tutacağı vazifesi göreceğini söylüyor.

5-Bir hafta iletişimimi kestim. [ Benim ruh durumu değişikliğimi nasıl karşılayacağını görmek için]

 Aktris Han Eunjung, Flirt ettiği kişi ile bir hafta iletişimini keserek, bu durumu onun nasıl karşılayacağını göreceğini söylüyor. Böylelikle flirt ettiği kişiyi test etmiş olacak.

6- İlk buluşmada kiss* olmalı ki uyumlu olup olmadığınızı öğrenin.

John Park:

Eğer kiss* için bir ya da iki hafta beklerseniz, belki sonra kötü bulabilirsiniz. Bu nedenle başından öğrenmelisiniz birbiriniz ile uyumlu olup olmadığınızı.

7- İyi bir insan ile tanışmayın, uyumlu bir insan ile tanışın.

Lee Hyori:

Eşim ben değişiklik ruh hallerindeyken daima sakin kalır ve sakin kalmayı hep sürdürür.

8-Çok fazla bekletmeyin. Biz bu yüzden ayrıldık.

Kim Jong Kook:

Evlenmeden önce ben ilerideki eşim ve çocuklarım için daha iyi bir insan olmaya çalışıyordum. Lakin zaman geçti ve bu uzun süre sonrasında biz ayrıldık.


Kaynak: Koreaboo