Black Pink Potansiyel ABD Çıkışları İle İlgili Kişisel Düşüncelerini Paylaştı

Black Pink potansiyel ABD çıkışları ile ilgili kişisel düşüncelerini paylaştı !

Son zamanlarda internet üzerinden Black Pink’in Amerika da resmi olarak promosyon yapacağına dair söylentiler çıktı. Ayrıca haberlere göre YG Entertaiment ile  Amerika da ki büyük plak şirketlerinin temas halinde olduğu bildirilmişti.

Ajans bu haberlere olumlu bir sonuç verdi ve şirket, “Gelecek yakında iyi haberler verebileceğimizi düşünüyoruz.” şeklinde durumu bildirdi.  OSEN ile olan özel bir röportajda, Black Pink üyeleri potansiyel ABD çıkışları ile ilgili kişisel düşüncelerini paylaştı.

Jisoo, “Amerika promosyonlarına ( yeni albüm ile) yönelik çıkmadık. Amerika’ya gitsek de gitmesek de çok çalışıcağız. Amerika’ya girmenin doğal olarak gerçekleşeceğine inanıyorum. Tabi ki Amerika’ya gitmekten mutluluk duyacağız ama çok fazla bağlanmayacağız. Elbette, iyi fırsatlar verildiğinde çok mutlu olacağız ama her şeyden önce şuan da yerli promosyonlarımıza odaklanmak istiyoruz.” dedi.
 
Ayrıca Jennie de düşüncelerini paylaşarak, “Fırsatı kaçıramayız. Gelecekte olabilecek şeyler hakkında heyecanlanmak yerine, ilk olarak yeni albüm promosyonları için elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Verilen görevleri tek tek tamamlamak bizim hedeflerimiz.”
Kaynak: Allkpop
Bundan önceki haber için aşağıdaki resme tıklayınız.