Yeri Yeni Saçları ile Muhteşem Gözüküyor

Red Velvet’den Yeri yeni sarı saçları ile birlikte SMTOWN & Store etkinliği “SM ünlüleri ile eşsiz bir an” için Everland’da bulundu.

Yeri kısa bir süre önce “The ReVe Festival: Day 2”  albümleri ile birlikte gerçekleştirecekleri geri dönüş için saçlarını sarıya boyattı ve o zamandan beri güzelliği ile oldukça övgüler almaya başladı.

Kaynak: @adorablecandy81

Yeri kendi grup üyeleri ile birlikte Güney Kore’nin en büyük tema parkı olan Everland’a gitti ve üzerinde köpek balığı olan tatlı bir saç tacı taktı.

Kaynak: @adorablecandy81

Ayrıca Yeri o günden kendi kişisel Instagram hesabı üzerinden bir fotoğraf yayımladı. Hayranlar ise Yeri’nin günlük kıyafetler içerisinde böylesine güzel gözüktüğü için ona övgüler yağdırdı.

Yeri her zaman görselliği ile ünlü olmasına rağmen, hayranlar onun sarışın haline tamamen aşık oldular.

Kaynak: @adorablecandy81

Hayranlar ve netizenler yeni tarzına övgüler yağdırdı ve Yeri’nin en güzel halinin sarı saçlı iken olduğunu iddia ettiler.


“Yeri gerçekten çok güzel.”

“Sarı saçlı Yeri en iyisi. Umarım 20 Ağustos saat 6 da yayımlanacak olan Red Velvet’in yeni şarkısı çokça sevgi alacak !!!!”

“Sarışın Yerim”

“Bence Yeri, bu yıl sarı saçları ile en iyi haline imza atacak.. Bir önceki etkinlikte omuzları kırmızı kıyafeti içinde çok hoş görünüyordu.”
Kaynak: @adorablecandy81
Kaynak: @adorablecandy81
Kaynak: @adorablecandy81

Kaynak: Koreaboo