UP10TION’dan Lee Jin Hyuk Yeni Açtığı Instagram Hesabından Canlı Yayın Açtı

UP10TION’dan Lee Jin Hyuk yeni açtığı instagram hesabından hayranlarını selamlamak için canlı yayın açtı.

Canlı yayın sırasında “Produce X 101” programında hayranlar tarafından görülüp çokca merak edicel shiba inu karakterli torbasının içinde neler olduğundan ve torbanın nereden geldiğinden bahsetti. Torbayı başlangıçta bir makyöz eşyalarını koyması için ödünç vermiş. Ama sonrasında torbayı hayranlar görüp çok fazla ilgilerini çekince makyöz torbayı Lee Jin Hyuk’a hediye etmiş. Yayın sırasında içindekiler tek tek gösterdi. İçinden bir çok bakım ürünü çıktı.

Hayranlar Produce X 101 yarışmacılarından kimlerle yakın olduğunu sorduğunda ise Lee Jin Hyuk; Kim Min Kyu, Song Hyeong Jun, Choi Byung Chan ve Kim Dong Gyu isimlerini verdi.

Yayın sırasında Lee Jin Hyuk’un telefonu hiç susmadı. Produce X 101 yarışmacılarından Kim Min Kyu, Song Yoo Vin ve Kim Shi Hun ararken ailesinden annesi ve büyük annesi aradı.

Gelecek aktiviteleri için ise hemen şirket toplantılarıyla birlikte kararlaştıracaklarından ama ağustos ayı içerisinde bir fanmeeting planlandığından bahsetti.

Son olarak artık instagram üzerinden bol bol canlı yayın açacağını söyleyerek hayranlarına onu takip etmeye ve desteklemeye devam etmesini söyleyerek yayını kapattı.

Canlı yayını izlemek isteyenler aşağıdaki videoya göz atabilir!

Kaynak: Allkpop