TVXQ ve Super Junior Üyeleri YouTube’un Orijinal Seyahat Belgeselinde Yer Alacaklar

TVXQ ve Super Junior üyeleri bir seyahat belgeselinde yer alacaklar !

YouTube, yalnızca sırt çantaları ile birlikte Endonezya’yı dolaşacak olan TVXQ’dan Yunho, Changmin ve Super Junior’dan Leeteuk, Shindong, Eunhyuk ve Donghae’yi içeren “Analog Trip” isimli orijinal bir şov yayımlayacak. Bu şov, grup üyelerinin arasında ki bağa, doğanın ihtişamına,doğanın güzelliğini takdir eden görüntülere, üyelerin en içten duygularına ve düşüncelerini paylaştığı anlara tanıklık edecek.

“Analoh Trip” gençliklerinden beri yorulmadan çalışan idoller için özel bir tatil olacak. Altı üye de sadece tek bir seyahat rehberi ve sırt çantaları ile seyahate çıkacaklar ve yolculukları sırasında stajyerliklerinden beri olan dostluklarına ve geçmişlerine bakacağız. TVXQ ve Super Junior üyeleri, Tabiat Ana’nın güzelliğini yaşarken ve bağlarını güçlendirirken daha önce hiç göstermedikleri samimi ve dürüst düşüncelerini paylaşacaklar .

Şov, SMTWON’nın resmi YouTube kanalı üzerinden 9 Ekim tarihinde yayımlanmaya başlayacak. “Analog Trip” programı toplamda 12 bölümden oluşacak ve bölümler her Çarşamba günü KST göre saat 10’da yayımlanacak. YouTube Premium üyeleri ise 9 Ekim tarihinde 12 bölümün hepsini izleme fırsatı yakalayacak.

Kaynak: Soompi

Çeviri: Beyza Akkan