[Güncel] Red Velvet “Umpah Umpah” Tanıtımları + Albüm Detayları

SM Entertainment yakın zamanda Red Velvet’in ışıl ışıl bir yaz şarkısı ve yeni mini albümleri “The ReVe Festival: Day 2” ile birlikte geri dönüş gerçekleştireceklerini duyurmuştu. Bu yeni geri dönüşleri Haziran ayında yayımladıkları “The ReVe Festival: Day 1” albümünün devam albümü olacak.

Red Velvet’in yeni mini albümü ana şarkıları ” Umpah Umpah” da dahil olmak üzere toplamda 6 şarkıdan oluşacak. Kızların ana şarkısı “Umpah Umpah” içerisinde disko ritimleri barındıran yüksek tempolu bir dans şarkısı olacak. Red Velvet bu şarkıda cazibesine düşmüş olanlara nasıl nefes alacaklarını ve eğlenebileceklerini anlatacak.

  • 19 Ağustos

Grup yeni mini albümleri “The ReVe Festival: Day 2” nin ana şarkısı olan “Umpah Umpah” için tanıtım videosu yayımladı !

  • 18 Ağustos

Sonun da kızların grup olarak tanıtım fotoğrafları yayınladı ! Hepsi grup fotoğraflarında ayrı ayrı çok güzel görünüyorlar. Ayrıca albümün ana şarkısı olan “Umpah Umpah” dan kısa bir kısım yayımlandı.

  • 17 Ağustos

17 Ağustos tarihinde grubun yetenekli dans makinesi olan Seulgi’nin tanıtım fotoğrafları ve albümün 4 numaralı parçası olan “Jumpin” şarkısından bir kısım yayımlandı.

  • 16 Ağustos

16 Ağustos tarihinde Irene’nin tanıtım fotoğrafları ve albümün 5 numaralı parçası olan “Ladies Night” şarkısından bir kısım yayımlandı. “Ladies Night” içerisinde funk ritimleri ve Red Velvet’in tatlı vokalleri ile birlikte birleşen bir R&B pop şarkısıdır.

16 Ağustos
  • 15 Ağustos

15 Ağustos tarihinde ise grubun ana vokali olan Wendy’nin tanıtım fotoğrafları ve albümün 6 numaralı parçası olan “눈 맞추고, 손 맞대고 (Eyes Locked, Hands Locked)” şarkısından bir kısım yayımlandı. Bu şarkı ise kızların uyumlu inanılmaz sesleri ile birlikte romantik R&B türünde bir şarkı.

15 Ağustos
  • 14 Ağustos

14 Ağustos tarihinde ise grubun en küçük üyesi olan Yeri’nin tanıtım fotoğrafları ve albümün 3 numaralı parçası olan “Love Is The Way” şarkısından bir kısım yayımlandı. Bu şarkı ise retro havasına sahip olan düz tempolu bir R&B şarkısı.

14 Ağustos

  • 13 Ağustos

Albüm de yer alan diğer şarkıların kısa ses ön izlenimlerini ve üyelerin bireysel tanıtım fotoğraflarını yayımlamaya başladı. İlk üye ise Joy oldu !

Albümün 2 numaralı şarkısı olan “카풀 (Carpool)” enerjik bir davul sesi ve ritmik bas sesleri ile birlikte ortaya çıkan yumuşak bir pop dans şarkısı.

13 Ağustos
13 Ağustos
  • 12 Ağustos

Red Velvet iki konsept fotoğrafı ve kendi kişisel YouTube hesapları üzerinden bir tanıtım videosu yayımladı. Tanıtım videosunda ana şarkıları “Umpah Umpah” dan küçük bir kısım duyabilirsiniz !

12 Ağustos
12 Ağustos
12 Ağustos

Red Velvet’in yeni mini albümü “The ReVe Festival: Day 2” 20 Ağustos tarihinde Kore saatine göre saat 6 p.m. de yayımlanacak. Daha çok ayrıntı için beklemede kalın !