Polis Cha In Ha’nın Ölümü Hakkında Açıklama Yaptı

Seul Suseo Polis Merkezi’nin 4 Aralık’ta yaptığı açıklamaya göre Cha In Ha’nın ailesi otopsi yapılmasını istemedi.

3 Aralık’ta menajeri tarafından evinde ölü bulunan Cha In Ha’nın ölümü hakkında Suseo Polis Merkezi’nden bir görevli “Cha In Ha’nın ölümüne dair paylaşacak özel bir bilgimiz yok. Ailesinin istekleri doğrultusunda kendisine otopsi yapılmayacak. Evinde vasiyet veya intihar mektubu bulamadık. Ölümüne dair size verebileceğimiz hiç bir bilgimiz yok.” dedi.

Cha In Ha’nın şirketi Fantagio da bir açıklama yaptı; “Ailesinin istekleri doğrultusunda basına kapalı ve sessiz bir cenaze töreni gerçekleştireceğiz.”

Cha In Ha’nın oynamaya devam ettiği MBC dizisi ‘Love With Flaws’ ekibi de bir açıklama yaptı ve Cha In Ha’nın bugüne kadar çekilmiş sahnelerini diziden çıkartmayacaklarını söyledi; “MBC’nin ‘Love With Flaws’ ekibi Cha In Ha’nın bu beklenmedik ölümü karşısında büyük bir yasa boğuldu. Öncelikle ailesinin başı sağolsun. Cha In Ha, dizideki rolüne setteki herkesten daha çok bağlandı, daha çok çalıştı. Kendisini de hep en iyisini ortaya koymak için gösterdiği bu çabasıyla hatırlayacağız. Ayrıca MBC’nin ‘Love With Flaws’ ekibi olarak kalan bölümleri herhangi bir düzenleme yapmadan, Cha In Ha’nın ailesinin de dizinin yayınlanmasında herhangi bir engel çıkmasını istemedikleri için verdikleri onayla, Cha In Ha’nın oynadığı kısımları çıkartmadan yayınlamaya devam edeceğiz. Bir kez daha Cha In Ha’nın sevenlerine başsağlığı diliyoruz.”

Kaynak: AllKpop

Çeviri: bonte

Tags: ,