Park Ji Min Hayranlarına Mektup Yazdı

Park Ji Min, JYP Entertainment’dan ayrıldıktan sonra hayranlarına bir mektup yazdı.

Bugün erken saatlerde JYP Entertainment Park Ji Min ile anlaşmasını yenilemeyeceğini duyurmuştu. Park Ji Min de Instagram üzerinden konu ile alakalı bir yazı paylaştı.

K-Pop starı olarak tam 7 yıl geçirdim. JYP’de olduğum süre boyunca pek çok şey öğrendim ve büyüdüm. Bu ay JYP ile olan anlaşmamı sona erdirdik.

Pişmanlıklarım var. Geçtiğimiz 7 yılı bir “başarı” olarak nitelendirmektense, bu adımımı yeni bir başlangıç olarak görmeyi tercih ediyorum. Ayrılmadan önce bitiremediğim şarkıları ve JYP’de benim için çok çalışan insanları düşündükçe pişmanlık hissediyorum.


Bir şarkıcı olarak mükemmel fakat kısa bir kariyere sahip olmaktansa, mütevazi bir zihniyetle sıkı çalışmak ve yapmak istediğim müziği yapmak istiyorum, böylece etrafındakilere yardım edebilecek iyi bir insan olabilirim. Bence gerçek “başarı” da bu. JYP’de geçirdiğim süre boyunca bunu öğrenebildiğim için de mutluyum.


Ağustos ayında çıkacak olan JYP ile son albümümdeki son rötuşları yapıyorum. JYP Nation Studio J ve prodüksiyon direktörü J.Y. Park’a teşekkür ederim.


Çalışmak için iyi bir yer bulduktan sonra iyi müzik yapmaya devam edeceğim. Lütfen beni bekleyin!