Kang Sung Hoon, İddiaları Yalanladı

Kang Sung Hoon, bugün hakkında çıkan iddialara cevap verdi. Geçtiğimiz günlerde kendisinin internet üzerinden açık arttırmayla hayranlarından gelen hediyelerini sattığı konuşuluyordu.

Olayın duyulması üzerine çok fazla tepki alan Kang Sung Hoon 1 Ekim’de yaptığı röportajında “Hakkımda atılan berbat manşetleri gördüğümde çok şaşırdım, hayranlarımdan özür diliyorum.” dedi ve ekledi “Hiçbir zaman hayranlarımın hediyelerini satmadım. Birkaç ay önce kişisel işlerimin yanı sıra eski hayran kulübü başkanımla ve eski stilistimle de ticari işlerimi hallettim.”

Yapılan haberlerde Kang Sung Hoon’un eski hayran kulübü başkanının ve eski stilistinin kendisinin tüm ayakkabı, kıyafet ve aksesuarlarından sorumlu olduğu, hayranlarından gelen hediyelerin de bu eşyalar arasına karıştığı yazılmıştı.

Kang Sung Hoon açıklamasının devamında, kullanmadığı eşyalarıyla eski stilistinin ilgilendiğini ve son olayların da kişisel eşyaların ayrımı sırasında yapılan dikkatsizlik sonucu olduğunu söyledi. “Bütün eşyalarla teker teker ilgilenmem gerekirdi. Üzdüğüm ve incittiğim bütün hayranlarımdan özür dilerim.”

Kaynak: AllKpop

Çeviri: bonte