Kang Daniel, Jihyo ile Çıkan Haberler Hakkında Bir Mektup Yayımladı

Kang Daniel, 5 Ağustos’ta TWICE üyesi Jihyo ile çıktığını doğruladıktan sonra hayranlarına düşüncelerini ifade etmek için bir mektup paylaştı.

Resmi internet sitesi aracılığı ile paylaştığı mektubu;

Merhaba. Ben Kang Daniel.

Öncelikle bu sabah çıkan haberleri gördükten sonra şaşırmış herkesten özür diliyorum.

Bütün bir gün hiçbir şeye odaklanamamış olmalısınız ve ben buraya çok geç gelmiş olmaktan endişeleniyorum. Bunları daha önce söyleyemediğim için çok üzgünüm, aslında birbirimize söyleyeceğimiz çok şey var ama şu anda biraz zor oluyor.

Böyle tek başıma duramadan önce çok fazla şey oldu. Beni çok fazla yoran şeyler olurken her şeyden çok hayranlarımın ban yararı dokundu. Bunu sizlere söylemek istiyorum.

Beni uzun süre göremediğiniz sözleşme sıkıntısı yaşadığımız günlerde olsun, kötü niyetle ortaya atılan hikayelerde dahi sadece bana baktınız. Benim için çok uğraştınız ve hayal kırıklığını sakladınız, fotoğraflarımla dolu kafe etkinlikleri düzenlediniz ve metro istasyonlarına destek mesajları koydunuz, ve beni tekrar ayağa kaldırabilen sizin sevgi ve desteğiniz oldu. Bunun için size bir kez daha gerçekten çok teşekkür ediyorum.

Kafelere ve metro istasyonlarına gittiğimde ve sizlerin sevgisini kendi gözlerimle gördüğümde inanılmaz bir teselli ve umut buldum. Kendi albümüme çalışırken kendimi albüm çıkarmış şekilde hayal dahi edemezken sizler sayesinde benim için süpriz olan rekorlar kırdım.

Bu hayranlarımın o güzel kalplerine dokunmak istiyorum. Bu benim görevim yapamasam da denemek, yapmak istediğim şey bu. Bu görevi yerine getirebilmek için de hep en önemli şey olduğunu düşündüğüm her zaman iyi bir imaj sergileyen şarkısı Kang Daniel olacağım.

Hayranlardan çok fazla şey aldım ve minnettarım. Gelecekte bundan daha fazlasını vermeye çalışacağım.

Yarın bugünden daha iyi bir Kang Daniel olacağım.

Benimle birlikte olduğunuz için gerçekten çok çok teşekkür ederim.

Kang Daniel

Kaynak: Soompi