Gong Hyo Jin ve Kang Ha Neul Yeni Dizileri Hakkında Konuştular

Gong Hyo Jin ve Kang Ha Neul yeni dizileri “When the Camellia Blooms” un hakkında konuştular.

“When the Camellia Blooms” 3 farklı çiftin konu alınlığı bir roman komedi dizisi. Dong Baek (Gong Hyo Jin oynuyor) ve Yong Shik (Kang Ha Neul oynuyor) sevgiyle her şeyin mümkün olduğuna inanırken, etrafındaki insanlar onların bu sevginin gücüne olan inançlarını alaycı bir gözle bakarlar.

Gong Hyo Jin yorum olarak “Yong Shik gerçekten çok tatlı bir karakter. Senaryoyu ilk okuduğumdan beri, Kang Ha Neul’ un bu rol için gerçekten mükemmel olduğunu düşünüyorum.” Ve ek olarak “Bizim oyunculuk stillerimiz çok benzer, bu yüzden rahatlıkla çekimlerimizi tamamlıyoruz.’ Sıradan ortamlarda bile başarılı oyunculuk gösteren, ayrıca kendine özel karizması olan ve güvenilir erkek başrol ile çalışmaktan çok memnunum.”

Kang Ha Neul utanarak Gong Hyo Jin’in fanı olduğunu itiraf etti ve düşünlerini paylaştı, “Ben hislerimi Gong Hyo Jin’in fanı olarak açığa vurdum, ve tekrar da hislerimi sizlerle paylaşacağım. Gong Hyo Jin bana her zaman ben gerçekten Yong Shik’ mişim gibi davranıyor,ben de bu yüzden ikimizin de baskı hissetmeden en rahat şekilde çalışabilmemiz için en iyi yolu bulmaya çalışıyorum.Dönüp geriye baktığımda bu günler bana birer rüyaymış gibi gelecekler.”

Son olarak,iki oyuncumuz da Dong Baek ve Yong Shik olarak her gün çekimleri dört gözle beklediklerini söylüyorlar. Dramanın baş isimleri, bizlere oyuncuların büyüleyici bir kimyaya ve harika yeteneklere sahip olduklarını onayladılar.

“When the Camellia Blooms” 18 Eylülde 22.00 “Justice” den sonra yayınlamaya başlayacak.

Kaynak: Soompi