EXO’dan Chen Evleniyor

EXO’dan Chen hayranlarına yazdığı mektupta evleneceğini duyurdu. Chen, mektubunda şunları söyledi;

“Merhaba, ben Chen. Sizlere söylemek istediğim bir şeyler var. Nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum ve haberleri size verme konusunda çok gerginim. Ama beni daima seven ve destekleyen hayranlarım haberleri ilk benden duysunlar istedim, bu yüzden bu mektubu yazmaya başladım. Hayatımın devamını birlikte geçirmek istediğim bir kız arkadaşım var. İlk başta kararımın doğuracağı sonuçlar konusunda endişeliydim. Bu haberleri bir anda öğrenmeniz doğru olmayacağı için şirketle ve üyelerimle de konuyu tartıştım. Ama daha sonra daha güzel haberler aldım. Üyelerimle ve şirketle planladığımız şekilde değil de, cesaretimi toplayarak şimdi size bu haberi veriyorum çünkü daha fazla bekleyemeyeceğim. Beni içten bir şekilde destekleyen üyelerime ve siz hayranlarıma çok teşekkür ederim. Sevginiz için sonsuza kadar minnettar olacağım ve her zamanki gibi bu sevginin karşılığını verebilmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Çok teşekkür ederim.”

SM Entertainment’da konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve Chen’in kız arkadaşının hamile olduğunu doğruladı. SM Entertainment’ın açıklaması ise şu şekilde;

“Merhaba, biz SM Entertainment. EXO’dan Chen hayatını birleştirmek istediği çok güzel bir kızla tanıştı. Kız arkadaşı ünlü biri değil ve düğün aile arasında basına kapalı bir şekilde düzenlenecek. İki tarafın da düğünü basına kapalı yapmak istemesi konusundaki kararlarına saygı göstermenizi umuyoruz. Chen her zamanki gibi gelecekte de şirketimizin bir sanatçısı olarak çok sıkı çalışacak. Lütfen Chen’i sevmeye ve desteklemeye devam edin. Teşekkürler.”

EXO-L’ler Chen’i destekledikleri etiketleri Twitter’da dünya gündemine sokarken, Chen’in birkaç fansitesi sayfalarını kapattıklarını duyurdu.

Kaynak: AllKpop

Çeviri: bonte