BTS’den Jungkook Hakkında Çıkan Dedikodular Yalanlandı

BigHit Entertainment, Jungkook’un sevgilisi olduğuna dair ortaya atılan iddiaları resmi bir açıklamayla yalanladı. Çeşitli internet sitelerine sızdırılan bir güvenlik kamerası görüntüsünde Jungkook ve Rennis isimli kadın dövme sanatçısı birlikte görülüyordu. Jungkook’un yakın zamanda eline geçici dövme yaptırdığını bilen bazı hayranlar bu görüntüyle beraber sevgili olduklarını iddia etmeye başladı.

Bazı hayranların fotoğraftaki kişinin Jungkook değil rapçi Hashswan olduğunu söylemesi üzerine ilk açıklama Hashswan’dan geldi. Instagram üzerinden fotoğrafı paylaşıp “Bir çoğunuz soruyorsunuz ama bu kişi ben değilim.” diyen Hashswan, Twitter üzerinden hayranların “Sen Jungkook’a benzediğini mi sanıyorsun?’ cümleleriyle tekrar saldırıya uğrayınca ikinci bir açıklama yaptı;

“Lütfen durun. Ben bir müzisyenim ve bu tip dedikodu konularına malzeme olmak istemiyorum. Beni destekleyenlere de teşekkür ederim. Bu olaydan da bir ders çıkarttım. Hiç anlamadığım nedenlerden dolayı nefret mesajları alıyorum ama her şeyden çok yoruldum. Bu yüzden, lütfen artık durun. Ben müzik yapmaya devam edeceğim. Siz de kendi işinizi yapmaya devam edin.” dedi.

Hashswan’ın açıklamasından birkaç saat sonra BigHit Entertainment da yaptığı açıklamada çıkan dedikodular hakkında şunları söyledi;

“Jungkook hakkında medyada konuşulan dedikodular tamamen asılsızdır. Jungkook, Geojedo ziyareti sırasında karşılaştığı dövme sanatçısı arkadaşlarıyla etrafı gezerken çekilen ve sanatçımızın özel hayatını hiçe sayan bu görüntüleri yayan kişi veya kişiler hakkında yasal süreç başlatılacaktır.”

Son açıklama Jungkook’la birlikte olduğu iddia edilen dövme sanatçısı Rennis’den geldi ve kendisi de şunları söyledi;

“Jungkook’la birlikte değilim. Bu açıklamayı internette dolaşan ve benim adım da kullanılarak yapılan kötü yorumları durdurmak için yapıyorum. Daha erken açıklama yapmadım çünkü insanların bana inanmayacağını ve söylediklerimi çarpıtacaklarını düşündüm. Tekrar belirtmek isterim ki Jungkook’la birlikte olduğuma dair ve baş harflerimi eline dövme yaptığıma dair çıkan bütün dedikodular yalan. Biz sadece yakın arkadaşız ve böyle bir konu üzerinden benim ve yakın çevremin yaşadığı üzüntüler gerçekten akıl almaz. Konuyla ilgili daha fazla konuşmayacağım. Sadece olayı görmezden geldiğimi düşünmenizi istemiyorum.”

Kaynak: AllKpop

Çeviri: bonte