Her Private Life / 2019 Dizi Yorum

Her Private Life her Kore hayranının içinde bir şeyler bulacağı bir romantik komedi. Aslında bu dizi sayesinde biz Kore hayranlarının hayatına bir ufak göz atıyoruz da diyebiliriz.

Konusundan bahsedecek olursak, bir sanat galerisinde başarılı bir kuratör ve özel hayatında da gizli bir şekilde başarılı bir fangirl olan Sung Deok Mi’nin (Park Min Young) çalıştığı sanat galerisine yeni gelen müdürle olan aşklarını ve yaşadıklarını konu alıyor.

Bir fangirl’ün hikayesini anlattığı içinde birçok Kore hayranı kendisinden mutlaka bir şeyler bulacaktır. Özellikle belli bir yaşa gelmiş, iş hayatına atılmış, belki evlenmiş ama hala içinde bir yerlerde Kore sevgisini taşıyan fangirl’lerin kesinlikle kendini bulacaklarını düşünüyorum.

Dizinin başları oldukça komikti. Enerji atmak ve eğlenmek için birebirdi. Ama sonlara doğru her Kore dizisi gibi biraz drama bağladı. Buraya kadar her şey çok güzel. Hoşuma gitmeyen şey ise bu kadar tatlı başlayan bir dizinin sonlarda gereksiz birkaç olayının olması. Yani en azından bana göre çok gereksizdi diyelim. Bazı şeyleri birbirine bağlamak için fazla uğraşmışlar ve dizinin kalitesini biraz düşürmüş.

Dizinin oyuncu kadrosu da oldukça başarılı. Aralarında Park Min Young gibi popülaritesi oldukça yüksek bir oyuncuda bulunuyor. Bu kadroya yakışan güzel, keyifli bir iş ortaya çıkarmışlar.