Clean With Passion For Now / 2018 Dizi Yorum

Merhabalar! Bu sefer dünya tatlısı biz diziyle geldim. Başrollerini Yoon Gyun Sang, Kim Yoo Jung ve Song Jae Rim’in paylaştığı Clean With Passion For Now dizisi sizleri izlerken kahkahalara boğacak klasik bir Kore romantik komedisi.

Konusuna biraz göz atacak olursak; temizlik hastası olan Jang Sun Gyeol zengin bir ailenin torunudur ve bir temizlik şirketinin sahibidir. Bu genç adamın bir gün pis pasaklı Gil Oh Sol ile yolları kesişir ve ilk defa temizlik takıntısını yenebilmek için bir yol doğar. Tabi ki buradan ufak bir aşkımız ve bolca komik sahnede yeşermiş olur.

Erkek başrollerinden Yoon Gyun Sang’ın için bu dizi ilk romantik komedi türünde ki dizisi olmasına rağmen mükemmel iş çıkardı. 1.92 boyunda, iri yarı, zengin ve soğuk bir karakteri oynarken aynı zamanda bu karaktere mimikleriyle müthiş bir sevimlilik ve saflıkta katabildi.

Diğer erkek başrol Song Jae Rim’e gelecek olursak; sanırım benim için Kore dizilerinde en seveceğim, en tatlı 2. erkek başrol olarak kalacak. Dizide o kadar samimi, o kadar içten ve o kadar komik bir karaktere can verdi ki… Benim için kesinlikle unutulmazlar arasına girdi.

Kız başrol oyuncumuz Kim Yoo Jung Kore dizilerinde bolca gördüğümüz pasaklı kız rolünü oynuyor. Bu dizi için kendisinin çok ilgimiz çektiğini söyleyemeyeceğim ama genel olarak severek izlediğim ve takip ettiğim bir oyuncu zaten. Sadece bu dizide erkek başroller biraz daha dikkat çekmiş durumda.

Diziye genel olarak yorum yapmak istersem; ben sevdim. Ama dediğim gib klasik bir Kore dizisi. Klişelerden sıkıldıysanız ve yeni tarzda bir şeyler arıyorsanız, yanlış yerdesiniz. Gülmek, eğlenmek ve Kore dizilerinin klişelerinin hastasıysanız; tam yerindesiniz. Ben bir göz atın derim.

Son olarak bir hatırlatma yapayım. Diziyi resmi yollardan Netflix’ten izleyerek oyunculara destek olabilirsiniz.

Keyifli seyirler.